Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uroczysta Immatrykulacja I roku

6 października br. w Auli UMK Studenci pierwszych lat studiów naszego Wydziału złożyli ślubowanie w trakcie wydziałowych uroczystości otwarcia kolejnego roku akademickiego.

Zdjęcie ilustracyjne

Komunikat Pani Dziekan Wydziału Chemii UMK w Toruniu z dnia 30 września 2021 r.

Komunikat Pani Dziekan Wydziału Chemii UMK w Toruniu z dnia 30 września 2021 r. w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych oraz funkcjonowania Wydziału Chemii

Chemiczka najlepsza na UMK

Podczas uroczystej inauguracja nowego roku akademickiego JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala uhonorował największe sukcesy naukowe i sportowe osiągnięte przez osoby studiujące na UMK oraz uczące się w ULO.

Benefis Pana Profesora Bogusława Buszewskiego

28 września 2021 r. w Hotelu Copernicus podczas Regionalnego Forum Innowacji – imprezy towarzyszącej odbywającemu się w tych dniach w Toruniu Forum Inteligentnego Rozwoju odbył się benefis prof. Bogusława Buszewskiego w dniu Jego 70-tych Urodzin.

Odznaczenia i medale

29 września 2021 r. w Collegium Maximum UMK JM Rektor, prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył odznaczenia i medale przyznane przez prezydenta RP w 2020 r. pracownikom Uniwersytetu.

Liderzy innowacji

28 września 2021 r. w Hotelu Copernicus w Toruniu odbyło się Regionalne Forum Innowacji. Uroczystej inauguracji RFI dokonał Pełnomocnik Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego ds. Rozwoju Nauki, Badań i Wdrożeń oraz Innowacyjności Prof. dr hab. Bogusław Buszewski wraz z Prezesem Zarządu TARR S.A., Michałem Korolko.

XIV Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

W dniach 20-22 września 2021 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się XIV Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie (XIV KSD), organizowane przez Wydział Chemii UMK w Toruniu. Tegoroczne seminarium było dofinansowane z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych.

Nowe zarządzenia Rektora i Kanclerza

Najlepsi na Wydziale Chemii w roku akademickim 2020/2021

Zgodnie z uchwałami Rady Dziekańskiej Wydziału Chemii podjętymi 15 września br. najlepszą absolwentką Wydziału Chemii została Pani mgr inż. Alicja Tymczewska - absolwentka Chemii S2. Najlepszym studentem Wydziału został Pan Paweł Nowak - student II roku S2 na kierunku Chemia Medyczna. Wyróżnienie Pani Dziekan w konkursie na najlepszego studenta otrzymał Pan Aleksander Smolarkiewicz-Wyczachowski - student II roku S2 na kierunku Chemia Medyczna.
Gratulujemy!

Zdjęcie ilustracyjne

Ocena zajęć w nowym wydaniu

POMOC DLA KAROLINKI TOPOLSKIEJ

Szanowni Państwo,

Przekazując 1% swojego podatku w zeznaniu podatkowym na numer KRS 0000 135921 i cel szczegółowy: Karolina Topolska 6258 możemy pomóc Karolince Topolskiej, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i jej rozwój w dużym stopniu zależy od intensywnej codziennej rehabilitacji.

Poza przekazaniem 1% podatku można wspomóc rozwój Karolinki wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na subkonto w tytule przelewy wpisując Karolina Topolska 6258:

mBank S.A. w Warszawie

39 1140 1010 0000 7777  7000 1001