Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Najlepsi na Wydziale Chemii w roku akademickim 2020/2021

Zgodnie z uchwałami Rady Dziekańskiej Wydziału Chemii podjętymi 15 września br. najlepszą absolwentką Wydziału Chemii została Pani mgr inż. Alicja Tymczewska - absolwentka Chemii S2. Najlepszym studentem Wydziału został Pan Paweł Nowak - student II roku S2 na kierunku Chemia Medyczna. Wyróżnienie Pani Dziekan w konkursie na najlepszego studenta otrzymał Pan Aleksander Smolarkiewicz-Wyczachowski - student II roku S2 na kierunku Chemia Medyczna.
Gratulujemy!

Zdjęcie ilustracyjne

Do zobaczenia w październiku!

Piękny jubileusz na Forum

W dniach 7 – 9 września w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Chemii Nieorganicznej, które zorganizował Wydział Chemii UMK.

Zdjęcie ilustracyjne

List w sprawie zajęć ogólnouniwersyteckich

Zapisy na zajęcia ogólnouniwersyteckie

21 września 2021 r. rozpocznie się rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie. Zapisy potrwają do 10 października 2021 r.

Zdjęcie ilustracyjne

Bezpieczny powrót do zajęć stacjonarnych

Zdjęcie ilustracyjne

Ocena zajęć w nowym wydaniu

Kurs preparatyki próbek

Pozytywna ocena PKA na kierunku Chemia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) uchwałą nr 539/2021 z dnia 24czerwca 2021 r. w sprawie oceny programowej na kierunku CHEMIA prowadzonym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim wydało ocenę pozytywną, stwierdzając, że proces kształcenia realizowany na UMK w Toruniu umożliwia studentom kierunku chemia osiągnięcie założonych efektów uczenia się

Zgodnie z uchwałą Prezydium PKA następna ocena programowa na kierunku CHEMIA powinna nastąpić w roku akademickim 2026/2027.

Uchwała Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej (plik pdf, 320KB)

Serdecznie gratulujemy całej naszej społeczności akademickiej!

POMOC DLA KAROLINKI TOPOLSKIEJ

Szanowni Państwo,

Przekazując 1% swojego podatku w zeznaniu podatkowym na numer KRS 0000 135921 i cel szczegółowy: Karolina Topolska 6258 możemy pomóc Karolince Topolskiej, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i jej rozwój w dużym stopniu zależy od intensywnej codziennej rehabilitacji.

Poza przekazaniem 1% podatku można wspomóc rozwój Karolinki wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na subkonto w tytule przelewy wpisując Karolina Topolska 6258:

mBank S.A. w Warszawie

39 1140 1010 0000 7777  7000 1001