Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów pierwszego roku na uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego połączone z immatrykulacją.

Uroczystość odbędzie się 6 października w Auli UMK (ul. Gagarina 11) o godz. 13.00

Powołanie do zespołu doradczego Ministra Edukacji i Nauki

Miło nam poinformować, że dr hab. Aleksandra Radtke, prof. UMK została powołana do Zespołu doradczego ds. opracowania projektu ustawy o Polskiej Akademii Nauk.

Gratulujemy!

VIII Bieg z książką ROMANTYCZNY (K)ROK

Trwają zapisy na VIII Bieg z książką, który odbędzie się w sobotę 8 października 2022 w lasku koło kampusu akademickiego na toruńskich Bielanach.

Ocena zajęć dydaktycznych

3 czerwca od godz. 18:00 w systemie USOS dostępne będą kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych, prowadzonych w semestrze letnim oraz w całym roku akademickim 2021/2022.

Zdjęcie ilustracyjne

Finansowe wsparcie dla ukraińskiej społeczności UMK

Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici uruchomiła zbiórkę środków finansowych, które zostaną przeznaczone na pomoc ukraińskiej społeczności UMK.

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Państwo,

informujemy o działaniach, które władze Uniwersytetu podjęły w związku z wojną w Ukrainie.

UMK solidarnie z Ukrainą

Z niedowierzaniem i wielkim niepokojem przyjęliśmy informację o zaatakowaniu przez wojska rosyjskie Ukrainy. Każda wojna stanowi czarną kartę w historii ludzkości i zaprzecza uniwersalnym wartościom właściwym środowisku akademickiemu.