Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza
Kontakt ul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-43-02
fax: +48 56 611-45-26
e-mail: wydzial@chem.umk.pl

Wiadomości

Zdjęcie ilustracyjne

Nowy rok akademicki rozpoczęty!

– Chciałbym, aby postulat odpowiedzialności za bliższe i dalsze otoczenie stał się jednym z fundamentów naszej uniwersyteckiej pracy, a także jednym z najważniejszych celów działania całego Uniwersytetu – mówił podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024 JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Najlepsza Absolwentka na UMK

Podczas uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego wręczone zostały tytuły "Najlepszego Absolwenta", "Najlepszego Studenta" i "Najlepszego Studenta-Sportowca" UMK. 

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Konkurs o Złoty Medal Chemii

Tylko do 14 października 2023 r. mają czas młodzi chemicy na zgłoszenie swoich prac do 13. edycji prestiżowego konkursu „Złoty Medal Chemii 2023”, organizowanego przez Instytut Chemii Fizycznej PAN (IChF PAN) w Warszawie we współpracy z firmą DuPont – jednym z czołowych koncernów chemicznych na świecie. Autorzy najlepszych prac licencjackich lub inżynierskich w dziedzinie chemii oraz z pogranicza chemii i biologii lub chemii i fizyki, mają szansę po raz kolejny zawalczyć o Złoty Medal Chemii oraz inne atrakcyjne nagrody. Wszyscy finaliści będą mogli ubiegać się o staż naukowy w IChF PAN oraz zyskają możliwość bezpłatnej realizacji badań w jego laboratoriach.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Praca na stanowisku adiunkt POST-DOC

Oferta pracy na Politechnice Białostockiej finansowana przez Centrum. Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS.

 

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Stypendia ministra

Od 1 października studentki i studenci będą mogli składać wnioski o przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie

21 września 2023 r. o godz. 12:00 zostanie uruchomiona rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024.

więcej informacji

Zdjęcie ilustracyjne

Ocena zajęć dydaktycznych

21 czerwca 2023 r. w systemie USOS zostaną otwarte kwestionariusze ankiety oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023. Zebrane podczas ewaluacji wyniki pomogą wykładowcom ulepszać ich pracę, a władzom poszczególnych jednostek uczelni doskonalić proces kształcenia.

więcej informacji

Archiwum