Konkurs na stanowisko studenta-stypendysty w projekcie Opus11

Dr Małgorzata Szultka-Młyńska ogłasza konkurs na stanowisko studenta-stypendysty w projekcie Opus11 Narodowego Centrum Nauki pt. „Nowe podejście w identyfikacji patogenów za pomocą sprzężonych technik separacyjnych (CE-LIF-MALDI-TOF-MS, LC×LC-MS/MS, GC×GC-Q-TOF) dla potrzeb spersonalizowanej diagnostyki medycznej”.

Nazwa stanowiska – student stypendysta

Wymagania

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają następujące kryteria kwalifikacyjne:

• Tytuł zawodowy licencjata w dziedzinie chemii, biologii lub biotechnologii;
  • Uczestnik studiów stacjonarnych II st. w zakresie chemii, biologii lub biotechnologii;
  • Mile widziane umiejętności z zakresu technik chromatograficznych i  elektromigracyjnych;
  • Predyspozycje do prowadzenia naukowych badań;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Praktyczna znajomość programów komputerowych MS Office;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Opis zadań

Do obowiązków studenta będzie należało wykonie serii analiz elektroforetycznych przy wykorzystaniu technik: strefowej elektroforezy kapilarnej oraz elektroforezy żelowej w identyfikacji mikroorganizmów oraz w analizie proteomicznej. Ponadto, student będzie zobligowany do wykonania pomiarów chromatograficznych przy wykorzystaniu techniki chromatografii cieczowej. Do obowiązków studenta będzie również przygotowanie raportu z uzyskanych wyników.

Warunki zatrudnienia

Stypendium naukowe w wysokości 1000 PLN na miesiąc (okres zatrudnienia w projekcie: 12 miesięcy)

Planowany termin rozpoczęcia pracy: 2 lipca 2018.

Termin składania ofert

30 maja 2018 r., 12:00

Forma składania ofert

Pocztą