Jak dostać pracę marzeń - warsztaty z FlexHR

Jak odczytywać ogłoszenia o pracę i jak na nie odpowiadać by znaleźć pracę, którą chcielibyśmy dostać? Masz już dość przeglądania setek ofert pracy i nie wiesz, jak wyróżnić się w tłumie kandydatów? Chcesz dowiedzieć się, co naprawdę liczy się w CV i jak zdobyć wymarzoną pracę? Zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branży HR! O trikach i sztuczkach rekrutacji porozmawiamy z FlexHR. Przynieś swoje dotychczasowe CV by je ulepszyć!

Czego się dowiesz?

• Jak skutecznie przeglądać i analizować ogłoszenia o pracę.
  • Co umieścić w swoim CV, aby przyciągnąć uwagę rekruterów.
  • Jakie umiejętności i doświadczenia są najbardziej cenione na rynku pracy.
  • Sztuczki i porady bezpośrednio od rekruterów, które zwiększą Twoje szanse na sukces!

• Kiedy? Już najbliższy czwartek - 6 czerwca 2024, godz. 13:00- 14:30 warsztaty z FlexHR
  • Gdzie? KOI - Kopernikański Ośrodek Integracji UMK, tzw. Domek Muminków
  • Jak się zapisać? Wystarczy, że zarejestrujesz się poprzez nasz formularz: https://forms.gle/ku4iu4drwgrQRahV6

Nie przegap tej szansy! Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci zdobyć pracę marzeń i rozpocznij swoją karierę z przytupem!

Do zobaczenia na warsztatach!