Konkurs o Nagrody Naukowe POLITYKI

Fundacja Tygodnika POLITYKA po raz 24. zaprasza młodych naukowców do aplikowania o Nagrody Naukowe POLITYKI.

Do 12 czerwca 2024 roku na stronie polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł i 10 nagród finałowych po 5 tys. zł.  Nazwiska piętnaściorga finalistek i finalistów zostaną ogłoszone na łamach POLITYKI 18 września, a laureatek i laureatów w październiku.

Informacje o programie, składy Kapituł oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie polityka.pl/stypendia.

W tym roku w fundowaniu stypendiów wspierają Czytelnicy POLITYKI oraz Partnerzy: Fundacja Onkologii Doświadczalnej i KlinicznejDr Irena Eris CosmeticsStowarzyszenie Autorów ZAiKS

Patronem medialnym jest Radio TOK FM.

Informacja prasowa(pdf, 155 KB)

Z okazji startu 24. Nagród Naukowych POLITYKI dla pracowników naukowych i studentów Tygodnik POLITYKA przygotował miesięczną prenumeratę serwisu popularnonaukowego pulsar w prezencie.  Zainteresowane osoby powinny skontaktować się mailowo, wysyłając na adres e-mail: w.reluga@polityka.pl swoje dane (imię i nazwisko oraz nazwę Uczelni). W temacie maila należy wpisać: Nagrody Naukowe POLITYKI.

Zgłoszenia należy wysyłać do 17 maja 2024 r. Zachęcamy do skorzystania!

Prenumerata (pdf, 908 KB)