Kandydaci na dziekanów

Kolejnym etapem w procesie wyborczym jest głosowanie, którego 15 i 16 maja dokonają uprawnieni na poszczególnych wydziałach fot. Andrzej Romański

Komisja Wyborcza Uniwersytetu ogłosiła listę osób, które będą ubiegać się o stanowiska dziekanów wydziałów UMK w kadencji 20242028.

W terminie przewidzianym harmonogramem wyborczym (29 kwietnia – 6 maja 2024 r.) do Komisji Wyborczej Uniwersytetu zgłoszeni zostali następujący kandydaci na dziekana Wydziału Chemii:

1. dr hab. Urszula Kiełkowska, prof. UMK
  2. prof. dr hab. Jacek Ścianowski

Kolejnym etapem w procesie wyborczym jest głosowanie, którego 15 i 16 maja br. dokonają uprawnieni, tj. wszyscy nauczyciele akademiccy, wszyscy pracownicy inżynieryjno-techniczni, wszyscy pracownicy dziekanatu oraz przedstawiciele studentów wydziału będący członkami kolegium elektorów. To oni wyłonią kandydata na dziekana. Ostateczny głos należy do rektora elekta, który do 1 sierpnia br. powoła dziekanów i prodziekanów nowej kadencji.

Kalendarz czynności wyborczych

Więcej informacji o wyborach