V Sympozjum "Biomateriały w medycynie i kosmetologii"

fot. Nadesłane

28 lutego 2024 na Wydziale Chemii odbyło się V Sympozjum Biomateriały w medycynie i kosmetologii organizowane przez Priorytetowy Zespół Badawczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o nazwie Zespół Biomateriałów i Kosmetyków. W Sympozjum brało udział 82 uczestników, w tym również goście zagraniczni.

Tematyka Sympozjum dotyczyła otrzymywania i testowania biomateriałów dla medycyny, w tym również medycyny weterynaryjnej,  oraz dla potrzeb kosmetologii i przemysłu kosmetycznego. Uczestnicy Sympozjum zgłosili doniesienia naukowe dotyczące wszystkich grup materiałów dla zastosowań medycznych i kosmetycznych.  W programie wydarzenia było 15 wykładów oraz 40 posterów. Kolejne Sympozjum już za rok!

Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy V Sympozjum . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.