Pod patronatem Wydziału Chemii

7 marca 2023 roku została podpisana umowa Wydziału Chemii z Zespołem Szkół Towarzystwa Salezjańskiego „Kolegium Kujawskie” w Aleksandrowie Kujawskim w sprawie objęcia przez Wydział Chemii UMK w Toruniu patronatu nad klasami Szkoły o profilu kształcenia biologiczno-chemicznym.

Umowę podpisali Pani dziekan prof. dr hab. Iwona Łakomska oraz Dyrektor Szkoły – ks. Grzegorza Gruba.

W spotkaniu ponadto uczestniczyli z ramienia Wydziału dr hab. Marek Wiśniewski, prof. UMK oraz dr hab. Piotr Gauden, prof. UMK-opiekun szkoły z ramienia wydziału, a także mgr Anna Skrodzka - nauczycielka chemii w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego.

Podpisywanie umowy patronackiej. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podpisywanie umowy patronackiej. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.