Spotkanie z Boryszewem

Jarosław Michniuk - Prezes Grupy Kapitałowej Boryszew

8 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w Audytorium I rozpoczęło się otwarte spotkanie informacyjne z kadrą zarządzającą Grupy Boryszew - jednej z największych grup przemysłowych w Polsce.

Gośćmi spotkania byli: Jarosław Michniuk - Prezes Grupy Kapitałowej Boryszew;  Aleksander Czajka – Prezes Grupy Boryszew Automotive Plastics; Małgorzata Czachor – Dyrektor HR Grupy Maflow; Beata Ducin – Dyrektor HR Grupy Kapitałowej Boryszew.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.