Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza
Kontaktul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-43-02
fax: +48 56 611-45-26
e-mail: wydzial@chem.umk.pl

XII Konkurs Student-Wynalazca

Ulotka o XII ogólnopolskim konkursie Student-Wynalazca

Rektor Politechniki Świętokrzyskiej zaprasza chętnych studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu do wzięcia udziału w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Student-Wynalazca.

Konkurs adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do Konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci uczelni zagranicznych.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie – The International Exhibiton of Inventions of Geneva w 2022 roku. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. W dotychczasowych edycjach Konkursu nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 17 złotych, 24 srebrne i 9 brązowych medali oraz liczne nagrody specjalne. Ponadto laureaci i wyróżnieni w Konkursie zaprezentują swoje rozwiązania na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Zaproszenie (pdf, 187 B)


Nabór zgłoszeń do Konkursu trwa do 25 stycznia 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy (docx, 16KB)

Regulamin konkursu (pdf, 389 KB)

RODO (pdf, 237 KB)

Oświadczenie (docx, 15 KB)

 

pozostałe wiadomości