Szczepienia przeciw Covid-19 na UMK. Ruszyły zgłoszenia

fot. fot. Andrzej Romański

Do poniedziałku 22 listopada 2021 r. do godz. 10:00 studenci i doktoranci UMK mogą deklarować chęć zaszczepienia się przeciwko Covid-19 w punkcie szczepień, który na przełomie listopada i grudnia zostanie zorganizowany na terenie kampusu UMK.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia odpowiedniej liczby szczepionek studenci i doktoranci wyrażający chęć zaszczepienia w punkcie na UMK proszeni są o wypełnienie krótkiej ankiety znajdującej się pod poniższym adresem: https://serwisy.umk.pl/formularze2/szczepienie/covid-student

Do osób, które zadeklarują chęć udziału w akcji szczepień, zostanie wysłany link do systemu umożliwiającego zapisanie się na konkretny dzień i godzinę szczepienia.

Ewentualne pytania dotyczące szczepień można kierować na adres koronawirus@umk.pl.