Odznaczenia i medale

fot. Andrzej Romański

29 września 2021 r. w Collegium Maximum UMK JM Rektor, prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył odznaczenia i medale przyznane przez prezydenta RP w 2020 r. pracownikom Uniwersytetu.

Wśród odznaczonych są pracownicy Wydziału Chemii, którzy otrzymali:

Medal złoty za długoletnią służbę

• Prof. dr hab. Halina Kaczmarek
  • Prof. dr hab. Stanisław Koter

Medal srebrny za długoletnią służbę

• Dr hab. Katarzyna Lewandowska, prof. UMK

Medal brązowy za długoletnią służbę

• Dr hab. Myroslav Sprynskyy, prof. UMK

Medale Komisji Edukacji Narodowej

• Dr hab. Urszula Kiełkowska, prof. UMK

Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczystość wręczenia odznaczeń i medali pracownikom UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.