Komunikat Pani Dziekan Wydziału Chemii z dnia 16 października 2020 r. w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych

Coronavirus Disease 2019 Rotator Graphic for af.mil. (U.S. Air Force Graphic by Rosario „Charo” Gutierrez)

W związku z decyzją Rządu RP o wprowadzeniu szczególnych ograniczeń w działalności szkół wyższych zlokalizowanych w tzw. strefach czerwonych uprzejmie informuję, że:

• od dnia 19.10.2020 r. wszystkie ćwiczenia realizowane na Wydziale Chemii odbywać się będą w trybie zdalnym. Nowe plany zajęć umieszczone zostaną na stronie Wydziału (https://www.chem.umk.pl/student/szczegolowy-plan-zajec/) w dniu dzisiejszym. Proszę o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami;
  • od dnia 26.10.2020 r. uruchomione zostaną zajęcia laboratoryjne prowadzone przez pracowników Katedry Chemii Materiałów, Adsorpcji i Katalizy.

Prof. dr hab. Iwona Łakomska
Dziekan Wydziału Chemii