Uroczysta Immatrykulacja I roku

fot. Andrzej Romański

8 października br. w Auli UMK Studenci pierwszych lat studiów naszego Wydziału złożyli ślubowanie w trakcie wydziałowych uroczystości otwarcia kolejnego roku akademickiego.

Dziekanka Wydziału prof. dr hab. Iwona Łakomska powitała wszystkich zgromadzonych: studentów, pracowników i gości. Panie magister Marta Remplewicz  (Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej) oraz Zofia Marciniak (absolwentka Wydziału Chemii UMK) założycielki oraz właścicielki firmy Kosmetyki DLA wygłosiły inauguracyjny wykład pt. "Kosmetyki DLA - spełnienie marzeń" i opowiedziały o Ich zawodowej drodze, spełnieniu marzeń i stworzeniu własnej marki kosmetycznej. Podczas immatrykulacji wręczono nagrodę dla najlepszej absolwentki Wydziału w roku akademickim 2019/2020 Pani mgr Weronice Prus-Walendziak. Pani Weronika wygłosiła również okolicznościowe przemówienie. Wszystkim, którzy zdecydowali się uczestniczyć w uroczystościach dziękujemy, a Studentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.