Uroczysta Immatrykulacja I roku

obrazek: fot.Andrzej Romański]
fot. Andrzej Romański

8 października br. w Auli UMK Studenci pierwszych lat studiów naszego Wydziału złożyli ślubowanie w trakcie wydziałowych uroczystości otwarcia kolejnego roku akademickiego.

Dziekanka Wydziału prof. dr hab. Iwona Łakomska powitała wszystkich zgromadzonych: studentów, pracowników i gości. Panie magister Marta Remplewicz  (Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej) oraz Zofia Marciniak (absolwentka Wydziału Chemii UMK) założycielki oraz właścicielki firmy Kosmetyki DLA wygłosiły inauguracyjny wykład pt. "Kosmetyki DLA - spełnienie marzeń" i opowiedziały o Ich zawodowej drodze, spełnieniu marzeń i stworzeniu własnej marki kosmetycznej. Podczas immatrykulacji wręczono nagrodę dla najlepszej absolwentki Wydziału w roku akademickim 2019/2020 Pani mgr Weronice Prus-Walendziak. Pani Weronika wygłosiła również okolicznościowe przemówienie. Wszystkim, którzy zdecydowali się uczestniczyć w uroczystościach dziękujemy, a Studentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

galeria zdjęć