Kolejny sukces chemików

Dr Piotr Kamedulski

Z radością informujemy, że projekt  Pt-FREE TAILOR-MADE ELECTRODE MATERIALS – wynalazek grupy badawczej w składzie: dr Piotr Kamedulski, lic. Paweł Binkowski, lic. Weronika Arendarska, lic. Kinga Wachowicz, mgr Maciej Lewandowski, dr hab. Paweł Szroeder, prof. UKW oraz prof. dr hab. Jerzy P. Łukaszewicz otrzymał Dyplom Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka na Międzynarodowych Targach Wynalazczości INTARG 2023 w Katowicach.

Ponadto dr Piotr Kamedulski otrzymał  I nagrodę dla młodego naukowca-wynalazcy 2023 połączoną z wizytą w Belgii w przedsiębiorstwach przemysłowych najbardziej zaawansowanych technologicznie, w laboratoriach i instytucjach naukowych oraz w Parlamencie Europejskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uczestnicy Targów INTARG Katowice 2023 oraz dyplom, nagroda i voucher dla Piotra Kamedulskiego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.