I LO w Grudziądzu pod patronatem Wydziału Chemii

Od lewej: dr hab. Marek Wiśniewski, prof. UMK, mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO, prof. dr hab. Iwona Łakomska - dziekan Wydziału Chemii UMK, dr hab. Sylwia Studzińska, prof. UMK, mgr Grażyna Winnicka - nauczycielka chemii w I LO w Grudziądzu

Wydział Chemii UMK w Toruniu objął patronatem I Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu.

Umowę podpisały Pani dziekan prof. dr hab. Iwona Łakomska oraz Dyrektor Szkoły – pani mgr Aleksandra Majkowska.

W spotkaniu ponadto uczestniczyli z ramienia Wydziału dr hab. Marek Wiśniewski, prof. UMK oraz dr hab. Sylwia Studzińska, prof. UMK-opiekun szkoły z ramienia wydziału, a także mgr Grażyna Winnicka - nauczycielka chemii w I LO w Grudziądzu.

Prof. dr hab. Iwona Łakomska - Dziekan Wydziału chemii i mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO w Grudziądzu podczas podpisywania umowy objęcia patronatu przez Wydział Chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Prof. dr hab. Iwona Łakomska - Dziekan Wydziału chemii i mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO w Grudziądzu podczas podpisywania umowy objęcia patronatu przez Wydział Chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Prof. dr hab. Iwona Łakomska - Dziekan Wydziału chemii i mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO w Grudziądzu podczas podpisywania umowy objęcia patronatu przez Wydział Chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Prof. dr hab. Iwona Łakomska - Dziekan Wydziału chemii i mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO w Grudziądzu podczas podpisywania umowy objęcia patronatu przez Wydział Chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Prof. dr hab. Iwona Łakomska - Dziekan Wydziału chemii i mgr Aleksandra Majkowska - dyrektor I LO w Grudziądzu podczas podpisywania umowy objęcia patronatu przez Wydział Chemii. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.