Konkurs OTPTChem rozstrzygnięty

Konkurs Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego na najlepszą pracę licencjacką lub inżynieryjną w zakresie chemii rozstrzygnięty!

Laureatką została lic. inż. Alicja Tymczewska „Aktywne i biodegradowalne opakowania funkcyjne do nasion oleistych” , promotor: prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak.

Ponadto jury wyróżniło dwie prace:

• lic. Karolina Tokarska „Opracowanie metody izolowania i oznaczania endogennej melatoniny w mleku kobiecym”, promotor: dr hab. Renata Gadzała-Kopciuch, prof. UMK;
  • lic. Magdalena Tyc „Wykorzystanie prekursorów pochodzenia naturalnego do otrzymywania zawierających azot mezoporowatych materiałów węglowych”, promotor: dr Anna Ilnicka.

Nagrodzonym gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji ze zgłębiania tajników chemii!!!

Sponsorem nagród jest firma Shim-pol.