Warsztaty dla uczniów III LO im. B. Lindego w Toruniu

9.10.2019 odbyły się warsztaty dla uczniów z III LO im. B. Lindego w Toruniu.

Warsztaty przeprowadzili: Dominika Jankowska, Aleksandra Butrymowicz, Agata Kopera, Jakub Gauza, Wiktoria Rutkowska, Paweł Nowak, Magdalena Grzegórska, Kinga Mylkie, Olga Łukomska, Bogna Łukomska.

Uczniowie wysłuchali też wykładów, które przeprowadzili : dr hab. Jacek Nowaczyk,prof. UMK, dr hab. Ewa Olewnik,-Kruszkowska prof. UMK, dr Marta Ziegler-Borowska i dr Joanna Skopińska-Wiśniewska.

Dziękujemy za wspólną naukę!!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.