Spotkanie z regionalnym pracodawcą

fot. Andrzej Romański

17.04.2018 r. na Wydziale Chemii odbyło się spotkanie z przedstawicielkami polskiej firmy kosmetycznej LA RIVE S.A. z Grudziądza.

W trakcie spotkania Katarzyna Skiba (specjalistka ds. HR) zaprezentowała profil działalności firmy i przybliżyła studentom przebieg procesu rekrutacyjnego oraz oczekiwania pracodawcy. Z kolei Aleksandra Kiełpińska (starszy specjalista ds. kontroli jakości) omówiła dynamiczny charakter pracy swojego działu oraz wspomniała o wyzwaniach, z którymi spotyka się na co dzień.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.