Zmarła Pani Teresa Grodzicka

Na czarnym tle z lewej strony czarno-białe zdjęcie p. Teresy Grodzickiej, z prawej - leżące dwie kalie z czarną wstążeczką
Pani Teresa Grodzicka

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 17.09.2023 roku zmarła nasza wieloletnia współpracowniczka i droga koleżanka p. Teresa  Grodzicka.

Pani Teresa Grodzicka urodziła się 24.12.1936 r. w Papowie Toruńskim. Ukończyła studia chemiczne na Uniwersytecie w Toruniu. Pracowała w Technikum Chemicznym w Toruniu, następnie w latach 1958 - 71 pracowała w Państwowym Instytucie Elektroniki. W 1971 roku została zatrudniona w Pracowni Aparatury Unikalnej  w zespole Pracowni Instrumentalnych Analizy Termicznej Wydziału Chemii UMK. W 1992 roku przeszła na emeryturę.
Była  nie tylko bardzo kompetentną profesjonalistką, ale przede wszystkim niezwykle ciepłą osobą i serdeczną duszą, bardzo zaangażowaną w życie naszej społeczności. Mimo tego, że przeszła na emeryturę wiele lat temu Jej ciepło i życzliwość głęboko zapadła nam w pamięć i w serca. Była i zawsze będzie blisko nas.

Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 22 września o godz. 11:30 modlitwą różańcową. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 12:00 w Kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Papowie Toruńskim.

Nekrolog (jpg, 49 KB)