Uroczysta Immatrykulacja I roku

fot. Andrzej Romański

6 października br. w Auli UMK Studenci pierwszych lat studiów naszego Wydziału złożyli ślubowanie w trakcie wydziałowych uroczystości otwarcia kolejnego roku akademickiego.

Pani Dziekan Wydziału Chemii UMK, prof. dr hab. Iwona Łakomska, powitała wszystkich zgromadzonych: studentów, pracowników i gości. Pani doktor Katarzyna  Krupczyńska-Stopa wygłosiła inauguracyjny wykład pt. "Moja praca".

Podczas immatrykulacji wręczono nagrodę dla najlepszego studenta Wydziału w roku akademickim 2020/2021 Panu Pawłowi Nowakowi. Pan Paweł wygłosił również okolicznościowe przemówienie. Wyróżnienie Pani Dziekan w konkursie na najlepszego studenta odebrał Pan Aleksander Smolarkiewicz-Wyczachowski.

Wszystkim, którzy zdecydowali się uczestniczyć w uroczystościach dziękujemy, a Studentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Uroczysta immatrykulacja I roku. Władze dziekańskie oraz pracownicy Wydziału Chemii w uroczystych strojach na podium Auli UMK. Na widowni studenci I roku. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.