zdjęcie nagłówkowe

Wydarzenia

Wyróżnienie JM Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za osiągnięcia uzyskane w dziedzinie naukowej w 2021 roku

Prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak odbiera wyróżnienie JM Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za osiągnięcia uzyskane w dziedzinie naukowej w 2021 roku

24 czerwca 2022 roku JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył pracownikom naszego zespołu naukowego i współpracownikom zespołowe wyróżnienie za osiągnięcia uzyskane w dziedzinie naukowej w 2021 roku.

Kierownik zespołu prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak serdecznie gratuluje i dziękuje nagrodzonym: dr inż. Dobrochnie Rabiej-Kozioł, mgr Sylwii Kowalskiej, mgr inż. Alicji Tymczewskiej i mgr inż. Szymonowi Polińskiemu z Katedry Chemii Analitycznej i Spektroskopii Stosowanej, dr hab. Markowi Krzemińskiemu, prof. UMK z Katedry Chemii Organicznej, dr hab. Jacek Nowaczyk, prof. UMK z Katedry Chemii Fizycznej i Fizykochemii Polimerów, prof. dr hab. Katarzynie Hrynkiewicz i dr Bliss Ursula Furtado z Katedry Mikrobiologii Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych za osiągnięcia naukowe, które są efekt owocnej pracy zespołowej. Jednocześnie życzy podejmowania ambitnych wyzwań badawczych zwieńczonych kolejnymi sukcesami.