zdjęcie nagłówkowe

Pani inż. Alicja Tymczewska finalistką X edycji konkursu „Złoty Medal Chemii”

Pani inż. Alicja Tymczewska została finalistką  X edycji konkursu ,,Złoty Medal Chemii

To dla nas ogromna satysfakcja i radość, że obecnie nasza studentka II stopnia kierunku chemia, Pani inż. Alicja Tymczewska została finalistką X edycji konkursu „Złoty Medal Chemii”.

Należy podkreślić, iż jest to prestiżowy konkurs służący promowaniu najzdolniejszych młodych naukowców. Pani inż. Alicja Tymczewska za przedstawioną pracę inżynierską nt.: „Aktywne i biodegradowalne opakowania funkcyjne do nasion oleistychnapisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Aleksandry Szydłowskiej-Czerniak znalazła się w grupie 15 autorów najlepszych prac licencjackich lub inżynierskich z chemii oraz jej pogranicza z fizyką i biologią.
Organizatorem konkursu „Złoty Medal Chemii” są Instytut Chemii Fizycznej PAN w Warszawie oraz firma DuPont.

Szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji: http://zlotymedalchemii.pl/