zdjęcie nagłówkowe

Nowy doktor w naszym zespole

Dnia 4 listopada 2020 roku Pani mgr inż. Dobrochna Rabiej-Kozioł uzyskała  stopień doktora nauk chemicznych w dyscyplinie chemia na podstawie obrony rozprawy doktorskiej Fenolipidy jako nowe potencjalne składniki olejów roślinnych”

Promotorem dysertacji była prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak, a recenzentami: prof. dr hab. Agnieszka Kita z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz dr hab. inż. Barbara Kusznierewicz, prof. PG z Politechniki Gdańskiej.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Dobrochny Rabiej-Kozioł odbyła się w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy MS Teams.

Szczerze gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć naukowych, samych sukcesów oraz satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym.