zdjęcie nagłówkowe

Wydarzenia

Nagroda zespołowa III stopnia za osiągnięcia uzyskane w dziedzinie naukowo-badawczej w 2018 roku

26 września 2019 roku JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał pracownikom naszego zespołu naukowego i współpracownikom nagrodę zespołową III stopnia za osiągnięcia uzyskane w dziedzinie naukowo-badawczej w 2018 r.

Kierownik zespołu dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak, prof. UMK serdecznie dziękuje nagrodzonym: prof. dr hab. Edwardowi Szłykowi, dr hab. Anecie Jastrzębskiej, prof. UMK, dr hab. Markowi Krzemińskiemu, prof. UMK, mgr inż. Dobrochnie Rabiej, mgr Annie Piasta, prof. Vladimirowi Filip, dr Janowi Kyselka oraz mgr Miroslavowi Dragoun za owocną współpracę, zaangażowanie i cierpliwość życząc wielu sukcesów.