zdjęcie nagłówkowe

Nowa doktorantka

Mgr inż. Dobrochnę Rabiej nową doktorantką w zespole

W dniu 1 października 2015 roku nasz zespół badawczy powiększył się o nową doktorantkę Panią mgr inż. Dobrochnę Rabiej.

Pani mgr inż. Dobrochna Rabiej uzyskała tytuł zawodowy inżyniera po obronie pracy nt.: „Badanie szybkości krystalizacji masła kakaowego i tłuszczów dla niego alternatywnych metodą Żukowa” oraz tytuł magistra po złożeniu pracy pt.: „Analiza szybkości krystalizacji tłuszczów cukierniczych przy zastosowaniu pNMR” i zdanym egzaminie dyplomowym na Wydziale Chemicznym, kierunku Biotechnologii Politechniki Gdańskiej. Świadectwem kompetencji nowoprzyjętej doktorantki jest nie tylko wiedza  teoretyczna, ale również umiejętności praktyczne, które zdobyła pracując jako specjalista ds. Jakości w Master Cake, asystent w Dziale Technologii i Lider Produkcji w Graal S.A., Specjalista ds. Jakości w Fabryce Galanterii Czekoladowej „Edbol” uzyskując certyfikaty ukończenia szkolenia Audytora Wewnętrznego Systemu HACCP, Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001, Metodyka TPM w praktyce, Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001, Pełnomocnika Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności, Lider Lean Manufacturing, Bureau Veritas, Program 5S w praktyce.