ul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
zdjęcie nagłówkowe

Prace dyplomowe powstałe w ramach projektu

1. Praca licencjacka, Laura Kubińska, tytuł pracy: Materiały hybrydowe zawierające tlenek kobaltu jako efektywne elektrokatalizatory dla procesu otrzymywania zielonego wodoru, promotor pracy dyplomowej: dr hab. Anna Ilnicka. Kierunek chemia ogólna. Termin obrony: 08.09.2023, Toruń.
  2. Praca licencjacka, Patrycja Grabowska, tytuł pracy: Materiały hybrydowe zawierające tlenek prazeodymu jako efektywnie działające katalizatory procesu otrzymywania zielonego wodoru, promotor pracy dyplomowej: dr hab. Anna Ilnicka. Kierunek chemia ogólna. Termin obrony: 07.08.2023, Toruń.
  3. Praca magisterska, Magdalena Tyc, tytuł pracy: Opracowanie materiałów grafenowych zawierających tlenki typu perowskit oraz struktury spinelowe jako efektywne katalizatory do otrzymywania zielonego wodoru, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek chemia medyczna. Termin obrony: 10.06.2022, Toruń.
  4. Praca magisterska, Kinga Kowalska, tytuł pracy: Opracowanie, synteza i charakterystyka hybrydowych materiałów grafenowych zawierających spinel MnCo2O4 jako efektywnych katalizatorów reakcji rozszczepienia wody, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek chemia medyczna. Termin obrony: 10.06.2022, Toruń.
  5. Praca magisterska, Piotr Romanowski, tytuł pracy: Materiały zawierające związki molibdenu i kobaltu jako efektywne elektrokatalizatory dla reakcji wydzielania tlenu i wodoru, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek chemia ogólna. Termin obrony: 10.06.2022, Toruń.