II Ogólnopolski Festiwal Pokazów Chemicznych

Druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pokazów Chemicznych odbyła się w sobotę 21 kwietnia 2018 r. w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”.

Organizatorem imprezy było Studenckie Koło Naukowe Chemików działające przy Wydziale Chemii UMK w Toruniu.

W trakcie Festiwalu 8 najlepszych kół naukowych chemików z całej Polski zaprezentowało przed licznie zgromadzoną publicznością najefektowniejsze doświadczenia chemiczne.

Tytuł Mistrzów Pokazów Chemicznych i nagrodę publiczności wywalczyło Studenckie Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Warszawskiego FULLEREN.

Nagroda za najlepszy film trafiła do Studenckiego Koła Naukowego Chemików Uniwersytetu Śląskiego AQUA REGIA.

GRATULUJEMY

II Ogólnopolski Festiwal Pokazów Chemicznych był imprezą towarzyszącą tegorocznej edycji Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.