Nowy projekt językowy dla Studentów Wydziału Chemii

fot. Andrzej Romański

Universitas Copernicana Thoruniensis In Futuro II - modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni to nowy projekt, którego realizację powierzono między innymi Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

Celem Zadania 5 Projektu jest rozwinięcie kompetencji językowych przydatnych w miejscu pracy i przygotowanie uczestników pod kątem egzaminu z języka przeprowadzanego przez renomowaną, międzynarodową instytucję. Projekt przewiduje nieodpłatne podejście do egzaminu i uzyskanie stosownego certyfikatu.

Realizowane zadania obejmują:

• uczestnictwo w szkoleniu „Specjalistyczny Język Obcy w Miejscu Pracy”.  Komponent obejmuje 56 godzin języka angielskiego (B2) lub niemieckiego (A1/A2) w grupach 8-osobowych,
  • dodatkowe zadania praktyczne dla studentów realizowane w formie grupy projektowej w ilości 20 godzin. Zagadnienia do opracowania zostaną przedstawione grupom przez pracodawców zaangażowanych w projekt,
  • język w praktyce – case-study od pracodawcy – 4 godziny.

Oferta skierowana jest do studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych S1 i S2.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z krótką informacją o Zadaniu 5 Projektu w formie prezentacji dostępnej poniżej.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z mgr Radosławą Dworak.

Prezentacja

logotypy