Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza
Kontaktul. Gagarina 7, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-43-02
fax: +48 56 611-45-26
e-mail: wydzial@chem.umk.pl

Spełnij marzenia o własnym biznesie

Dwoje ludzi podaje sobie rękę w geście porozumienia
Justyna Łaskowska, Dyrektor CPAiTT oraz Paweł Żywiecki, prezes Fundacji Przedsiębiorczy Toruń fot. fot. Nadesłane

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii rozpoczęło współpracę z Fundacją Przedsiębiorczy Toruń, dzięki czemu członkowie społeczności UMK będą mieli okazję do przetestowania pomysłu na swoją firmę w ramach projektu "Spełnij marzenia o własnym biznesie".

Porozumienie o współpracy między CPATT UMK z Fundacją Przedsiębiorczy Toruń i jej ekosystemem, w tym Toruńskim Inkubatorem Przedsiębiorczości, obejmuje budowania postaw przedsiębiorczych i proinnowacyjnych wśród członków środowiska akademickiego oraz współpracy nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Do projektu "Spełnij marzenia o własnym biznesie" zaproszeni są przede wszystkim studentki i studenci ostatniego roku studiów. Uczestnicy projektu, korzystając ze wsparcia inkubatora, przekonają się, jak wygląda droga od pomysłu do rezultatu. Każda osoba, która zakwalifikuje się do programu, będzie miała możliwość dogłębnej analizy swoich predyspozycji i talentów oraz wypracowania indywidualnego planu działania wraz z ekspertami. Będzie to również okazja do udziału w zajęciach warsztatowych przygotowujących do analizy własnego projektu na biznes. Udział jest bezpłatny.

Projekt zapewnia przedsiębiorczym osobom pomoc w rozwinięciu firmy i wsparcie finansowe dzięki bonowi na 10 tys. zł. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie https://iptorun.pl/.

pozostałe wiadomości