Wydziałowa promocja doktorska

fot. Maria Leżańska

19 czerwca 2021 r. w Auli UMK odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorskich uzyskanych w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, w dyscyplinie nauk chemicznych.

Prócz osób promowanych i ich bliskich, w uroczystości wzięli udział prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski, Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym i Gospodarczym, przedstawiciele władz wydziału oraz promotorzy. Wydarzenie zostało zorganizowane przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nowym doktorom oraz promotorom doktoratów!!!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.