Nagrody i wyróżnienia Rektora

fot. Andrzej Romański

19 września 2018 roku w Collegium Maximum UMK odbyło się doroczne wręczenie nagród i wyróżnień Rektora UMK.

Nagrody Rektora to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać pracownik Uniwersytetu za swoją pracę. Rektor przyznaje je na wniosek dziekanów i kierowników jednostek.

W gronie nagrodzonych osób znalazło się 14 zespołów badawczych z naszego Wydziału.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pełna lista nagrodzonych zespołów z Wydziału Chemii UMK (załącznik).

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.