POMOC DLA WIESI

Nazywam się Wiesława Topolska i jestem pracownikiem Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Mam męża, który jest pracownikiem Wydziału Chemii UMK w Toruniu i pięcioro dzieci, z których najmłodsze (2-letnia Karolina) jest niepełnosprawne wskutek rozszczepu kręgosłupa.

Na początku 2019 roku wykryto u mnie pięć tętniaków mózgu. Wkrótce potem, w czerwcu 2019, przeszłam operację usunięcia dwóch najniebezpieczniejszych z nich. Niestety po operacji pojawił się niedowład prawej strony ciała. Nie mogłam chodzić i ruszać ręką. Dodatkowo pojawiły się zaburzenia mowy, słuchu, wzroku oraz drobne problemy z pamięcią.

Dzięki szybko podjętej intensywnej rehabilitacji udało mi się w dużym stopniu odzyskać kontrolę nad prawą stroną ciała, wciąż jednak lekko utykam na prawą nogę oraz mam duże trudności z tak prostymi czynnościami jak posmarowanie kromki chleba, zjedzenie zupy, nie wspominając o zmianie pieluszki najmłodszej córce.

Moja rehabilitacja związana jest z dość dużymi kosztami, zwłaszcza, że córka również jest rehabilitowana. Do tego dochodzą dojazdy i inne koszty dodatkowe. Dlatego jeśli chcesz i możesz mnie wspomóc możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Polsat, z którego pokrywam koszty mojej rehabilitacji:

PLUS BANK S.A. O/Warszawa

Tytuł przelewu: TOPOLSKA WIESŁAWA 7075