MOTOR z przyszłością

15 października 2019 roku rozpoczyna się rekrutacja do projektu MOTOR  – pęd studentów Wydziału Chemii UMK do rozwoju kompetencji niezbędnych dla kadr przemysłu MOTORyzacyjnego finansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ.

Uzyskana dotacja finansowa z NCBiR stwarza studentom kierunku CHEMIAniepowtarzalną okazją zdobycia kompleksowego wykształcenia niezbędnego do zatrudnienia w przemyśle motoryzacyjnym. W ramach projektu oferowane będą m.in. branżowe szkolenia certyfikowane i zawodowe, 1-miesięczne staże (stypendium około 3 000 zł brutto), które mogą zakończyć się nawet zatrudnieniem w przemyśle motoryzacyjnym.

Zatem nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w swoją przyszłość. Rekrutacja potrwa do 30 października 2019 r.!

Więcej informacji: https://www.chem.umk.pl/student/projekty-unijne/motor/

Ulotka