Nagrody uroczyście

fot. Anna Bielawiec-Osińska

26 września odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnienia za osiągnięcia oraz za całokształt osiągnięć w działalności naukowo-badawczej, dydaktycznej, dydaktyczno-wychowawczej, artystycznej i organizacyjnej.

Rektor UMK prof. Andrzej Tretyn przyznał jedną nagrodę indywidualną I stopnia (ks. prof. dr. hab. Wojciechowi Pikorowi), 11 nagród indywidualnych II stopnia, 27 nagród indywidualnych III stopnia, 13 nagród zespołowych II stopnia i 19 nagród zespołowych III stopnia. Wyróżnienia otrzymało 109 osób i 45 zespołów.

Wśród nagrodzonych są pracownicy Wydziału Chemii.

Gratulujemy!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.