Wizyta licealistów z I LO w Kutnie

25.04.2018 r. odbyły się warsztaty laboratoryjne 33-osobowej grupy licealistów z I LO in. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Podczas zajęć licealiści samodzielnie wykonywali doświadczenia z zakresu chemii nieorganicznej. Warsztaty przygotowali i przeprowadzili członkowie Studenckiego Koła Naukowego Chemików: Dominika Jankowska, Kinga Mylkie, Marta Ratajczyk, Patryk Rybczyński, Alicja Zielińska.

Pobyt licealistów na naszym Wydziale uatrakcyjniły wykłady przygotowane przez dr Marzannę Kurzawę i dr. hab. Marka Wiśniewskiego.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.